Connect with Us

A fshihet diçka pas shikimit të Kreshas për Fifin? Përgjigjet vetë këngëtarja: “S’është puna juaj”

Kryesore Show Biz

A fshihet diçka pas shikimit të Kreshas për Fifin? Përgjigjet vetë këngëtarja: “S’është puna juaj”

Publikuar

-

Performanca e Mc Kreshës dhe Filloreta Raçit në “Kënga Magjike” ka tërhequr shumë vëmendje. Në portale është diskutuar shumë pinterpretimi i të dyve të cilët gjatë gjithë performancës patën shumë kimi me njëri-tjetrin dhe shikimet mes tyre bënë që të aludohenj se mes tyre kishte diçka më shumë.

Në një intervistë për Aulona Mustën dhe Fatma Haxhialiun pasi performuan në natën e dytë gjysmëfinale ata janë pyetur nga moderatoret e “Thumb” se cfarë fshihet në të vërtetë pas atij shikimi.

“Ne jemi artistë, unë kur aktroj e qaj.”,- ka thënë Mc Kresha.

“Ne jemi dy shokë, dy artistëm dy njerëz që kemi shumë kimi bashkë dhe kjo është shumë e rëndësishme. Të tjerat ndoshta edhe s’u përkasin juve”,– është shprehur Fifi.

Përgjigja e Fifit lë sërish vend për dyshim ama duket se mes tyre ata kuptohen mirë dhe janë miq.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: