Connect with Us

Epike! Miss-i shqiptar harron datën e pavarësisë në transmetim live

Kryesore Show Biz

Epike! Miss-i shqiptar harron datën e pavarësisë në transmetim live

Publikuar

-

Producenti i njohur i spektakleve të bukurisë Petri Bozo bashkë me miss-et e përzgjedhura për kalendarin fotografik të vitit 2019 ishit të ftuarit e ditës së sotme në emisionin “Trokit”.

Alba Bajrami, e cila rrëmbeu kurorën e “Miss Shqipëria” këtë vit rrëfeu eksperiencën e saj në konkursin ndërkombëtar të bukurisë nga i cili ishte kthyer.

Ndërkohë që ajo tregonte, moderatori Ermal Peçi e ndërpreu t’i bënte pyetjen epike për datën e shpalljes së pavarësisë në Shqipëri.

“28 nëntor…” – u përgjigj Alba duke qeshur nga sikleti dhe duke lënë pa përgjigje të plotë pyetjen e bërë.

Pas kësaj moderatori u drejtua nga Petri duke e pyetur: “ Me historinë pse ngecin këto vajza?”

“Po prandaj po bëhen këto të shkollave se ka ikur shkolla për l**h. Nuk u mësojnë as histori, as gjeografi. Kur unë u them do shkojmë në filan vend thonë ‘Nuk e dimë ku bie’. Fillojnë kërkojnë në ‘Google’ për gjithçka, edhe për të lidhur një fjali…” – u shpreh Bozo.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: