Connect with Us

“Më dhemb zemra”, Emina rikthehet në Tiranë për familjet në nevojë

Kryesore Show Biz

“Më dhemb zemra”, Emina rikthehet në Tiranë për familjet në nevojë

Publikuar

-

Emina Cunmulaj është rikthyer në Shqipëri, për të vijuar misionin e bamirësisë, duke i ardhur në ndihmë të gjithë personave në nevojë. Supermodelja shoqërohet vetëm nga i vëllai, Bekim Cunmulaj, ndërsa dy vogëlushet e saj, Ella dhe Mia, qëndrojnë në shtëpi!

 

Por Emina nuk është mësuar të qëndrojë larg për një kohë të gjatë nga dy vajzat e saj, pasi e ka marrë përsipër vetë të kujdeset për to. Në profilin e saj në “Instagram”, ajo ka publikuar një video ku shfaqet Mia dhe Ella duke luajtur me njëra  -tjetrën dhe tregon se i mungojnë shumë.

“Ndërkohë zemra ime dhemb! Më mungojnë shumë vajzat e mia” – shkruan modelja.

Emina ka përfituar nga vizita në Tiranë edhe për të eksploruar kryeqytetin shqiptar.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: