Connect with Us

Përfliten se janë të lidhur, veprimi i Florit ndaj Kejsit sapo shtoi dyshimet

Kryesore Show Biz

Përfliten se janë të lidhur, veprimi i Florit ndaj Kejsit sapo shtoi dyshimet

Publikuar

-

Flori Mumajesi ka qenë shumë i komentuar së fundmi me fitoren në “Kënga Magjike”, por edhe për jetën private pasi po përflitet se kantautori është në një lidhje me Kejsi Tolën.

 

Shkak u bënë veprimet e fundit mes tyre dhe dedikimet. Flori pak ditë më parë në një postim kishte shkëputur një pjesë nga teksti i këngës së Kejsit dhe kishte postuar pikërisht momentin kur ata shfaqeshin me duart e bashkuara.

Edhe afrimiteti i dyshes në “Post Kënga Magjike” u komentua shumë pasi Flori dhe Kejsi shfaqeshin duke u përqafuar teksa kantautori bënte edhe gjeste romantike.

 

Dyshimet për një lidhje të mundshme i ka shtuar sot edhe më shumë Flori me veprimin e tij të fundit.

Kantautori ka postuar një foto të Kejsit dhe e ka shoqëruar me një zemër.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: