Connect with Us

E ftuara speciale e fundvitit të “Xing me Ermalin” është ajo që të gjithë kemi pritur!

Kryesore Show Biz

E ftuara speciale e fundvitit të “Xing me Ermalin” është ajo që të gjithë kemi pritur!

Publikuar

-

Ermal Mamaqi ka vendosur ta mbyllë sezonin televiziv përkrah gjysmës së tij në jetë! Në një postim në “Instagram”, moderatori zbulon se në emisionin e fundit të 2019-ës në “Xing me Ermalin” do të jetë e ftuar bashkëshortja e tij Amarda Toska. Ermali kërkon që shikuesit të tregohen të kujdesshëm me pyetjet në rrjetet sociale, pasi këtë herë do të jetë ai që do t’i kontrollojë të gjitha një e nga një.

 

“Këtë vit e mbyll Xingun me të ftuarën më speciale që kemi pasur ndonjëherë…Bëj një pyetje për shpirtin tim Amarda Toska dhe pyetja do lexohet bashkë me emrin tënd. Kujdes kur shkruani se do i kontrolloj vetë komentet” – shkruan Ermali krahas postimit.

 

Por përpara se t’i kontrollojë Ermali, i hodhëm vetë një sy dhe shumë personazhe të ekranit duket se janë kuriozë të dinë më shumë për të.

“Çfarë të pëlqen tek Ermali që po e mban kaq gjatë?” – Albërije Hadërgjonaj.

“JOOO, asnjë pyetje: O Ami, je yll” – Eraldo Rexho.

“Pse je kaq sheqer?” – Alesia Bami.

Ndërsa shikuesit duket se janë më shumë të etur të mësojmë se kush e bën ligjin në shtëpi, Ami apo Ermali. Mezi presim të zbulojmë të gjitha përgjigjet në “Xing me Ermalin”!

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: