Connect with Us

Ishat  e këtyre shenjave të zodiakut do të kthehen shpejt

Femra

Ishat  e këtyre shenjave të zodiakut do të kthehen shpejt

Publikuar

-

Demi

Për shumë kohë ishe duke pritur që dashuria jote të kthehej, më në fund kjo gjë do të ndodhë. Vetëm se kur të ndodhë do të jesh e lumtur dhe nuk do të kesh më nevojë. Megjithatë do të vijë si surprizë dhe nuk do të dish se çfarë të bësh. Do të fusë në dyshime dhe do të komplikojë jetën.

Peshorja

Një dashuri që ka pasur shumë kuptim për ty, do të rishfaqet këto festa. Vetëm se këtë herë do të vijë me një propozim që do të bëjë ta mbyllësh vitin në mënyrën më të mirë të mundshme edhe pse e gjithë kjo ka qenë e papritur.

Shigjetari

Gratë e lindura nën këtë shenjë do të habiten kur të shfaqet dashuria e tyre e shkuar. Tashmë ato me siguri janë duke dalë me dikë tjetër, kështu që e shkuara nuk përbën më problem./Cna.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Femra

Tre rregulla bukurie që do t’ju bëjnë të dukeni mirë pa u munduar shumë

Publikuar

-

Nga

keshilla bukurie

Mblidh flokët gjatë gjumit Mund t’i kapësh me një lidhëse, apo thjesht t’i largosh nga fytyra. Është shumë e rëndësishme që të largosh flokët nga fytyra gjatë gjumit.  Flokët kanë elemente të dëmshëm si pluhur apo elemente të tjera, që mund të shkojnë në lëkurën e fytyrës gjatë gjumit. Hiq makeup-in para se të flesh […]

LEXO TE PLOTE

Femra

Brenda mendjes së grave/ Ju zbulojmë fantazitë më të errëta të tyre

Publikuar

-

Nga

fantazite e grave

Një studim tregon se gratë mund të arrijnë orgazmën edhe me anë të imagjinatës. Ajo çka imagjinojnë më shumë gratë është një burrë i tretë në marrdhënien e tyre. Një tjetër  ekspert shprehet, se gratë nuk kanë fantazi seksuale që lidhen me përdhunimet. Gjithsesi ato mund të “aktrojnë” sikur janë duke përdhunuar për të përmbushur fantazitë […]

LEXO TE PLOTE

Femra

Cilësitë e një gruaje me klas/ Nuk kanë të bëjnë aspak me veshjet e shtrenjta

Publikuar

-

Nga

cilesite e nje gruaje me klas

Edukatë dhe mirësjellje Një grua me klas nuk është kurrë agresive, ajo e ngre zërin shumë rrallë dhe i trajton të tjerët me respect dhe mirësjellje. Është shumë e gatshme që të zgjidhë problemet dhe keqkuptimet me dialog. Nuk i ka qejf thashethemet dhe nuk i kushton aspak rëndësi fjalëve që thuhen për dikë, apo […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: