Connect with Us

Luana vë me shpatulla pas murit Ermalin: “Përse më kopjon emisionin?”

Kryesore Show Biz

Luana vë me shpatulla pas murit Ermalin: “Përse më kopjon emisionin?”

Publikuar

-

Luana Vjollca dhe Ermal Mamaqi janë miq në jetë, ama kur vjen puna tek përballja kokë më kokë në ekran nuk dinë të falin! Këtë e tregon më së miri moderatorja e “Shiko Kush Luan”, e cila i tërhoqi veshin Ermalit se e ka kopjuar për puntatën e rradhës.

 

 

“Xing me Ermalin” rregjistroi pasditen e së martës një puntatë speciale, ku kishte të ftuar plot aktorë dhe këngëtarë, për të festuar me shikuesit shqiptarë festën e Krishtlindjeve. Menjehërë  Luana vuri re postimin e moderatorit me studion plot me artistë dhe i shkruan: “Pse më kopjon me shumë të ftuar”.

Sigurisht, që Ermali nuk e ka lënë pa përgjigje kolegen dhe tregon se në fakt është frymëzuar nga tjetër emision që shfaqet në “Top Channel”.

“Ne po festojmë Krishtlindjet dhe kemi edicion special. Dhe s’të kopjon njeri ty. Në fakt, ne po kopjonim ‘Top Show’” – i përgjigjet Ermali.

Këtë të shtunë në “Xing me Ermalin”, do të jenë të ftuar Albërije Hadërgjonaj,  Remzije Osmani, Fatmira Breçani, Bojken Lako, Rexhat Osmani,  Osli Bylyku, Gena, Gëzim Nika.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: