Connect with Us

Pas largimit nga “The Voice”, Eneda Tarifas i besohet nje tjetër spektakël

Kryesore Show Biz

Pas largimit nga “The Voice”, Eneda Tarifas i besohet nje tjetër spektakël

Publikuar

-

Vetëm pak ditë pas lajmit se Eneda Tarifa nuk do të jetë më pjesë e panelit të trajnerëve në “The Voice”, disa orë më parë këngëtarja ka njoftuar se i është besuar një tjetër spektakël i madh.

Bëhet fjalë për programin maratonë të Vitit të Ri në ekranin e Tvsh, ku Eneda krahas moderimit edhe do të aktrojë, e sigurisht këndojë.

“Tok Tok 2019” e ka rikthyer shumë shpejt këngëtaren në ekran, ku do të shfaqet krahë disa prej emrave më të njohur të aktrimit, humorit e muzikës shqiptare.

Në fakt kjo eksperiencë eshtë paksa e ngashme me atë të Portokalli ku Eneda moderoi për rreth gjashtë vite.

“Nata e ndërrimit të viteve na gjen në “Radio Televizionin Shqptar”, një program i ndërtuar me shumë batuta dhe humor. Pata fatin të punoj me kolegë të mrekullueshëm, të prezantoj, aktroj e këndoj në “TOK TOK 2019″. Një eksperiencë që më dhuroi shumë” – shkruan ndër të tjera këngëtarja në postimin e saj në Instagram.

 

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: