Connect with Us

Energjia negative të ka vënë me shpatulla pas murit, ja shenjat

Femra

Energjia negative të ka vënë me shpatulla pas murit, ja shenjat

Publikuar

-

Në disa kultura njihet si syri i keq, në disa kultura të tjera njihet si energji negative. Gjithsesi kjo lloj energjie ka një efekt negativ në trupin tonë, si dhe në gjendjen shpirtërore. Më poshtë j’u tregojmë disa nga shenja  që tregojnë se keni rreth jush energji negative.

Paratë nuk qarkullojnë lehtësisht, mezi paguani faturat, nuk arrini të kurseni. Kjo është një shenjë që tregon se j’u ka rrethuar energjia negative dhe nuk mund të keni mirëqenie.

Je i lodhur, i mbaruar dhe i fustruar. Kalon përmes situatave ekstreme si të jesh në “ Malet Ruse”, gjithë kjo situatë të bën të ndjehesh keq me veten tënde. Ti ndjehesh i lodhur edhe pas një nate të bollshme me gjumë.

Ndjehesh i lodhur edhe për të zhvilluar aktivitete normale të përditshme, përshembull të përgatisësh për të ngrënë.

Sëmuresh më shpesh se më parë, duke qenë se sistemi yt imunitar tashmë është mposhtur nga stresi./Cna.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Femra

Tre rregulla bukurie që do t’ju bëjnë të dukeni mirë pa u munduar shumë

Publikuar

-

Nga

keshilla bukurie

Mblidh flokët gjatë gjumit Mund t’i kapësh me një lidhëse, apo thjesht t’i largosh nga fytyra. Është shumë e rëndësishme që të largosh flokët nga fytyra gjatë gjumit.  Flokët kanë elemente të dëmshëm si pluhur apo elemente të tjera, që mund të shkojnë në lëkurën e fytyrës gjatë gjumit. Hiq makeup-in para se të flesh […]

LEXO TE PLOTE

Femra

Brenda mendjes së grave/ Ju zbulojmë fantazitë më të errëta të tyre

Publikuar

-

Nga

fantazite e grave

Një studim tregon se gratë mund të arrijnë orgazmën edhe me anë të imagjinatës. Ajo çka imagjinojnë më shumë gratë është një burrë i tretë në marrdhënien e tyre. Një tjetër  ekspert shprehet, se gratë nuk kanë fantazi seksuale që lidhen me përdhunimet. Gjithsesi ato mund të “aktrojnë” sikur janë duke përdhunuar për të përmbushur fantazitë […]

LEXO TE PLOTE

Femra

Cilësitë e një gruaje me klas/ Nuk kanë të bëjnë aspak me veshjet e shtrenjta

Publikuar

-

Nga

cilesite e nje gruaje me klas

Edukatë dhe mirësjellje Një grua me klas nuk është kurrë agresive, ajo e ngre zërin shumë rrallë dhe i trajton të tjerët me respect dhe mirësjellje. Është shumë e gatshme që të zgjidhë problemet dhe keqkuptimet me dialog. Nuk i ka qejf thashethemet dhe nuk i kushton aspak rëndësi fjalëve që thuhen për dikë, apo […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: