Connect with Us

Prova e tij e dashurisë! I dashuri i Nicki Minaj bën tatuazhin e “çmendur” në qafë për reperen

Kryesore Show Biz

Prova e tij e dashurisë! I dashuri i Nicki Minaj bën tatuazhin e “çmendur” në qafë për reperen

Publikuar

-

Një nga leksionet kryesore që morëm nga Pete Davidson dhe Ariana Grande është që tatuazhet në çift, nuk janë gjithmonë ideja më e mirë. Gjithsesi, këtë nuk e ka kuptuar ende i dashuri i ri i Nicki Minaj, Kenneth Petty, i cili ka gdhendur të gjithë qafën për të.

 

 

Nicki dhe Kenneth pranuan lidhjen në rrjetet social disa javë më parë, e tani hapi i rradhës në marrëdhënien e tyre është tatuazhi. E çfarë tatuazhi, emrin e vërtetë të reperes: Onika!

Nicki shfaqi tatuazhin e partnerit në “Instagram”, ku Kenneth tregonte se nuk ishte fare e dhimbshme.

Burime pranë tyre tregojnë se ata janë kokë e këmbë të dashuruar dhe lidhja është shumë serioze!

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: