Connect with Us

Nuk duroi dot më! Emina Cunmulaj tregon të vërtetën e hidhur të bashkëshortit miliarder

Kryesore Show Biz

Nuk duroi dot më! Emina Cunmulaj tregon të vërtetën e hidhur të bashkëshortit miliarder

Publikuar

-

E keni vërë re në ekranet shqiptare?! Të gjithë i urojnë vetes, ose një mikeshe të marrë një burrë si ai i Emina Cunmulajt. Pra  që të jetë pakëz multimiliarder, asgjë e madhe domethënë.

 

Mirëpo, si ndihet vetë supermodelja shqiptare që ka një bashkëshort shumë të suksesshëm?!

Më herët, nëpër intervista kemi dëgjuar vetëm fjalë të mira nga Emina për bashkëshortin, ndërsa sot në “Instagram”, ajo tregoi të vërtetën e hidhur. Problemi i madh është se Sam nuk ka shumë kohë që t’i dedikohet asaj dhe familjes, pasi bizneset e panumërta e thërrasin.

 

“Eja më tako në zyrë, më tha. Erdha dhe e dini ç’ndodhi?! Ai është të gjithë kohës në telefon, ndërsa televizori është me zë të lartë tek lajmet. Unë rri vetëm ulur dhe e shoh” – u shpreh Emina Cunmulaj e inatosur.

Gjithsesi, një pjesë të mirë të ditës së sotme Sam Nazarian ia dedikoi familjes së tij dhe festuan së bashku.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: