Connect with Us

Si duken Krishtlindjet në shtëpinë e Ilva Tares: Kartolina më e bukur me fëmijët!

Kryesore Show Biz

Si duken Krishtlindjet në shtëpinë e Ilva Tares: Kartolina më e bukur me fëmijët!

Publikuar

-

Gazetarja Ilva Tare i ka pritur Krishtlindjen në shtëpi, pranë familjes së saj.

Mbrëmë Ilva Tare ka vendosur të publikojë një foto të ngrohtë familjare për të uruar ndjekësit dhe miqtë e saj në Instagram.

Ilva  ka postuar në Instagram kartolinën familjare duke treguar kështu për herë të parë portretin e fëmijëve.

Gazetarja shfaqet krah bashkëshortit, Eduard Selami dhe dy fëmijëve, në ambientin e tyre të ngrohtë familjar të zbukuruar kaq bukur për festat e fundvitit.

“Gëzuar Krishtlindjen”, uron gazetarja.

Në një foto të dytë, Ilva zbulon një tjetër kënd të shtëpisë, aty ku vajza dhe djali po luajnë pranë bredhit dhe bibliotekës.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: