Connect with Us

Këto janë shenjat e zodiakut që kanë frikë nga lidhjet

Kuriozitete

Këto janë shenjat e zodiakut që kanë frikë nga lidhjet

Publikuar

-

Binjakët

Ata janë mjeshtrat e mashtrimit. Këtë do të mund ta kuptosh vetëm nëse të kanë mashtruar më parë. Ata njihen për inteligjencën e tyre, duke qenë se janë të drejtuar nga Mërkuri, për shkak të inteligjencës ata e kanë më të lehtë edhe për të fsheuh mashtrimet.

Ujori

Ata janë të ftohtë dhe racionalë. Në fakt i kanë shumë frikë angazhimet emotive. Tremben nga kjo, ndaj shpesh ikin me vrap kur vjen puna tek lidhjet emocionale.

Dashi

Ata janë bijtë e zjarrit dhe dominohen nga planeti Mars, zoti i luftës dhe i pasionit. Janë të lirë dhe të pavarur, nuk mund ta provosh t’i ndryshosh do të jetë në dëmin tënd./Cna.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Surpriza me financat dhe karrierën/ Parashikimi i horoskopit për javën e fundit të muajit Shkurt

Publikuar

-

Nga

Dashi Nëse keni arritur ta mbani stresin në punë mënjanë, do të jeni në gjendje të shijoni një kohë të mirë në shtëpi dhe shëndeti juaj do të jetë optimal. Planetet kanë filluar të komplotojnë në favorin tuaj. Ju duhet ta mirëpresni këtë energji të gjallë. Mundohuni të mos ankoheni nëse gjërat bëhen të vështira […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Shtiren sikur nuk iu intereson asgjë/ Këto shenja të horoskopit janë më të afeksionuara në një marrëdhënie

Publikuar

-

Nga

Ujori Ujori ka tendencën të largohet pasi përfshihet shumë emocionalisht. Ata janë të mirë në maskimin e emocioneve të tyre duke përdorur logjikën.  Ujorët kanë frikë se mos lëndohen, kështu që ata racionalizojnë duke kufizuar sa të prekshëm janë, duke mos kuptuar se kjo ndikon në aftësinë e tyre për t’u lidhur me të tjerët. […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Si të mbroni sytë nga kompjuteri apo telefoni/ 10 këshillat që duhet të keni parasysh

Publikuar

-

Nga

Njerëzit që qëndrojnë shumë kohë para telefonit apo kompjuterit rrezikojnë të kenë probleme serioze me shikimin. Dy orë në ditë para monitorit mund të shtohen seriozisht problemet e shikimit dhe gjysma e orëve që kalohen para kompjuterit në punë ose në shtëpi mund ta kalojnë orarin zyrtar të 8 orëve. Për këtë arsye “American Academy […]

LEXO TE PLOTE