Connect with Us

Do t’ia shohim muskujt live! Aktori i Hollivudit vjen në Shqipëri në 2019-n

Kryesore Show Biz

Do t’ia shohim muskujt live! Aktori i Hollivudit vjen në Shqipëri në 2019-n

Publikuar

-

Më në fund do të kemi mundësinë që t’ia shohim live muskujt e shumëpërfolur.

Aktori i njohur i Hollivudit, Arnold Schwarzenegger do të vijë në Shqipëri në vitin 2019.

Lajmin e ka dhënë për “IN Tv”, bodybuilder-ja shqiptare Holta Pilz, e cila tregon më shumë rreth vizitës së aktorit në vendin tonë.

“Unë do të sjell Arnoldin në Shqipëri dhe kam komunikuar edhe me bashkinë e ministrinë”, u shpreh Pilz.

Sipas kampiones shqiptare, Schwarzenegger do të vijë në vitin 2019, pasi tani ai po merret me zgjedhjet për guvernator në Teksas, SHBA.

Edhe pse tani është 71 vjeç, aktori ka një trup të tonifikuar dhe mbetet një ndër figurat relike të Hollivudit, aq i preferuar edhe nga shqiptarët.

Pas Jean Claude Van Damme, që erdhi në Shqipëri për të xhiruar disa pjesë të filmit “Fighting For Love”, tashmë një tjetë figurë e njohur e filmave aksion do të njihet me vendin tonë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: