Connect with Us

Kërcimtaren e zë kriza e epilepsisë në skenë, por Iggy Azalea-s as nuk i bëhet vonë fare!

Kryesore Show Biz

Kërcimtaren e zë kriza e epilepsisë në skenë, por Iggy Azalea-s as nuk i bëhet vonë fare!

Publikuar

-

Iggy Azalea u shpreh përmes një postimi në Instagram se, ndihet e lënduar dhe sikur nuk mund të bëjë asgjë siç duhet.

Këngëtarja 28-vjeçare i tha ndjekësve të saj se ishte e sfilitur, pasi hasi disa kritika kur vazhdoi të këndonte pavarësisht se kërcimtaren e saj e zuri një krizë epilepsie në skenë gjatë koncertit në Rio de Janeiro, Brazil.

Ajo po performonte këngën “Black Widow”, kur këngëtaren e kapi një krizë epilepsie dhe u rrëzua në dysheme.

Pasi u kritikua nga fansat, sepse nuk ndaloi koncertin për të kërkuar ndihmë mjekësore, Iggy Azalea postoi një foto me mesazhin:

“Ndonjëherë ndihem e sfilitur nga bota. Duket sikur çdo gjë që bëj, kthehet në një mundësi për njerëzit që të më thonë pse jam një kuç*ë, pse muzika ime ta shpif, rrobat e mia janë të shëmtuara, pse unë nuk kam asnjë vlerë ose jam një njeri i tmerrshëm. Jam e trishtuar. Katër vitet e fundit jam vetëm unë që jetoj në një botë, ku nuk mund të bëj asgjë siç duhet dhe është e vështirë të mos ndihesh “ku është kuptimi” dhe të jesh e motivuar”.

Ajo e mbylli me një thirrje për fansat që të jenë më të dashur me të dhe me njëri-tjetrin.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: