Connect with Us

Këto janë shenjat që do të gjejnë dashurinë  më shpejt seç e mendojnë

Kuriozitete

Këto janë shenjat që do të gjejnë dashurinë  më shpejt seç e mendojnë

Publikuar

-

Akrepi

Personat e lindur nën shenjën e Akrepit, janë pak kokfortë dhe tallen me çdo gjë. Kjo është arsyeja pse ata ende nuk e kanë gjetur dashurinë e jetës. Ju këshillojmë ta zbusni pak sjelljen,kështu do të mund të shihni mundësitë që keni pas derës.

Luani

Personat e lindur nën shenjën e Luanit janë të famshëm për karakterin e tyre të fortë. Ata duan të kontrollojnë çdo gjë, përfshi dhe raportet romantike. Ndaj dhe e kanë të vështirë që të gjejnë dikë të gatshëm për të pranuar këto kushte. Ata duhet ta kuptojnë se barazia është e rëndësishme.Askush nuk mund të komandojë në një raport. Vetëm në këtë mënyrë do të mund të gjejnë dashurinë e vërtetë.

Virgjëresha

Personat e lindur nën shenjën e Virgjëreshës, kanë tendenca për të qenë irracionalë, atyre u pëlqejnë shumë ndryshimet, ndaj dhe për këtë arsye ata nuk kanë ende një lidhje të qendrueshme.Gjithsesi së shpejti mund të gjejnë diçka që do t’i bëjë të ndryshojnë mendim./Cna.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: