Connect with Us

Këto janë shenjat që ju dërgon universi, kur jeni duke gabuar

Life Style

Këto janë shenjat që ju dërgon universi, kur jeni duke gabuar

Publikuar

-

Ne mbase nuk jemi të ndërgjegjshëm për faktin që e krijojmë vetë çdo moment të jetës sonë. Por edhe universi na dërgon shenja që ta kuptojmë jemi apo jo në rrugën e duhur.

Sot do t’ju tregojmë 10 shenja që tregojnë se jeni duke ecur në rrugën e gabuar.

Fatura të papritura ose shpenzime të paplanifikuara

Të marrësh gjoba

Dhemb i prishur

Të kesh plage të vogla

Të marrësh shikime nga njerëz rrotull teje

Të sëmuresh

Të kesh dhimbje koke

Të grindesh me personat që do

Të ndjehesh keq

Të ndjesh aroma ose tinguj të pakëndshëm

Të humbësh interes për gjërat që mund të të kenë pëlqyer

Të gjitha këto shenja tregojnë se duhet të kontrolloni veten. Ndaloni veprimet nëse shijni ndonjë nga shenjat e mësipërme, mund të jeni duke gabuar. Në vend që të obsesionoheni me mendimet e këqija meditoni pak dhe shihni rrugë pozitive. Kështu do të eleminoni energjitë negative dhe do të jeni me produktivë./Cna.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: