Connect with Us

“Pa të nuk frymoj dot, nuk kam ajër!” Këngëtarja e njohur emocionon me fjalët për njeriun më rëndësishëm në jetën e saj

Kryesore Show Biz

“Pa të nuk frymoj dot, nuk kam ajër!” Këngëtarja e njohur emocionon me fjalët për njeriun më rëndësishëm në jetën e saj

Publikuar

-

Jonida Maliqi është këngëtarja më e përfolur së fundmi në të gjitha mediat rozë. Pas fitores së festivalit të RTSH-së Jonida ka qënë kryefjala e komenteve në të gjitha rrjetet sociale.

E ftuar dje  në “Prive” ajo ka folur për pjesëmarrjen e saj në Eurovision si përfaqësuese e vendit tonë dhe më tej ka folur edhe për të birin, Dan.

“Lum ajo që ka fatin të jetë nënë, ju baballarë më vjen shumë keq, mirëpo ndjesia e nënës para krijesës së saj nuk ka të krahasuar. Unë pa Danin nuk frymoj dot, pa Danin nuk kam ajër, pa Danin nuk ekzistoj” – u shpreh Jonida.

Më tej ajo shtoi se ndihet me fat që e ka dhe jeta e saj ka tjetër kuptim që pasi ai erdhi në jetë.

“Në momentin që ka lindur Dani kam kuptuar që ekzistenca ime vlen dhe është ai që më mbush, domethënë e ka mbushur jetën time. Është ai që më mban me këmbë në tokë, të mos bëj gabime, është ai që më frymëzon që të eci përpara. Dani është engjëlli im, ashtu sikurse thash edhe kur e mora çmimin, që Zoti më ka bekuar me të dhe ma ka bërë jetën të lumtur”- tha këngëtarja.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: