Connect with Us

Si të bëni foton perfekte të festave: Të famshmet shqiptare na tregojnë sekretet

Kryesore Show Biz

Si të bëni foton perfekte të festave: Të famshmet shqiptare na tregojnë sekretet

Publikuar

-

Festat po afrojnë më shpejt nga sa mendonim dhe tani është koha e duhur për të bërë atë foton perfekte që do të jetë dhe kartolina jonë e preferuar e dhjetorit.

Nëse ende nuk keni dalë në qendër për të pozuar pranë pemës së Vitit të Ri, ose nuk ke realizuar një foto që të rrëmbejë me qindra pëlqime në Instagram, ne po ju sjellim disa ide pozash nga të famshmet shqiptare.

Nuk ka rëndësi nëse jeni brenda ambientit të shtëpisë, në qendër të qyteti apo dhe i merrni borxh pemën një shoqeje vetëm për foto, këto ide pozash do të jenë fantastike.

1.Tregoje që ke shpirt festiv si Lori Hoxha.

2.Qendra e fotos mund të jesh ti dhe dikush tjetër, ndërsa pema në sfond.

3.Nuk është ide e keqe të pozosh para pasqyrës, por mos harro: me pemën në sfond!

4.Ti dhe pema shkoni më shumë se çdo gjë tjetër. Luaj me të si Zaimina.

5.Një kuvertë e ngrohtë dhe një karrige pranë pemës dhe është koha fiks për një përrallë.

6.Po, edhe ajo pema në qendrën tregtare është fiks për foton perfekte, vetëm vishu “classy” si Ariana Fejzullahu.

7. E veshur me të kuqe pranë bredhit? 100% PO

8.Nëse nuk je fanse e të kuqes, vishu me të zeza nga koka te këmbët si Adrola Dushi! Pema do këtë efektin e saj për shkëlqimin e nevojshëm!

9.Pse jo me një gotë verë në dorë si Fatma Methasani!

10.Dhe në fund, nëse ke një lajm të bukur për të ndarë, mund ta bësh foton si Elita Rudi.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: