Connect with Us

Filmat e festave të fundvitit që duam të gjithë t’i shikojmë tani

Life Style

Filmat e festave të fundvitit që duam të gjithë t’i shikojmë tani

Publikuar

-

Ndërkohë që p lëmë një vit pas, ka ardhur momenti që të shtriheni në divan, të mbuloheni dhe të shijoni pushimet.

Ju mund të keni parë shumë nga këto filma, por me kalimin e viteve ato ju japin një tjetër kuptim.

Për t’ju ndihmuar që të kaloni një javë pushime me shumë filma festiv në ekran, ne ju sjellim listën e 25 filmave të festave të fundvitit, që janë perfekt për t’ju shpërqendruar nga ardhja e një viti të ri.

Metropolitan (1990)

The Thin Man (1934)

Joyeux Noël (2005)

Home Alone (1990)

The Shop Around the Corner (1940)

It’s a Wonderful Life (1946)

The Best Man Holiday (2013)

A Christmas Story (1983)

The Apartment (1960)

The Nightmare Before Christmas (1993)

Elf (2003)

Bell, Book, and Candle (1959)

Miracle on 34th Street (1947)

Santa Claus Conquers the Martians (1964)

The Muppet Christmas Carol (1992)

Kiss Kiss Bang Bang (2005)

Meet Me in St. Louis (1944)

Bad Santa (2003)

Trading Places (1983)

White Christmas (1954)

Die Hard (1988)

A Christmas Tale (2008)

National Lampoon’s Christmas Vacation (1989)

The Bishop’s Wife (1948)

A Christmas Carol (1951)

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: