Connect with Us

Thonjtë e Vitit të Ri: 7 modele që do kërkoni t’i bëni gjithmonë

Life Style

Thonjtë e Vitit të Ri: 7 modele që do kërkoni t’i bëni gjithmonë

Publikuar

-

Nga 2019-ta na ndajnë fare pak ditë, kështu që përgatitjet për ndërrimin e viteve kanë nisur. Çfarë do veshim, si do t’i bëjmë flokët, make up-in a thonjtë. Dhe meqë jemi tek aksesori më i rëndësishëm estetik ndalemi pak.

Këtë vit harrojini ngjyrat e rënda dhe dramatike. 2019-ta na pret me modele thonjsh minimaliste, por sigurisht me xixa dhe shkëlqim në to.

Rozë gold-i nuk është kurrë një zgjedhje e gabuar!

 

Tregoni shpirtin festiv përmes këtij modeli.

Nëse jeni fanse e ngjyrave neutrale, shtojini pak xixa në to dhe gati!

Thonjtë s’kanë nevojë për asgjë tjetër nëse kanë gura Swarovski mbi to.

Perfekte për Vigjiljen e Vitit të Ri.

Thonj të tillë do t’ju ndezin dëshirën për të kërcyer.

Minimalistet do të dashurohen pas këtij modeli!

Kur dy nuanca të tilla bëhen bashkë, thonjtë metalikë marrin tjetër kuptim.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: