Connect with Us

Këto shenja të zodiakut, janë shumë provokuese në shtrat

Kuriozitete

Këto shenja të zodiakut, janë shumë provokuese në shtrat

Publikuar

-

Virgjëresha

Kjo shenjë e sheh çdo gjë si sfidë  ndaj dhe seksi nuk bën përjashtim.  Gratë e shenjës së Virgjëreshës dëshirojnë të kenë një raport seksual ku të kënaqen të dyja palët. Nëse ju do të keni një raport me një grua të kësaj shenje ju sigurojmë se nuk do ta harroni kurrë.

Peshorja

Peshorja është një shenjë që kërkon ekuilibër dhe harmoni, kjo edhe kur bëhet fjalë për seksin. Për to seksi është si një ritual i shenjtë, nuk është se nuk duan të argëtohen, thjesht e marrin shumë seriozisht. Ndaj dhe mund të priten edhe çudira.

Shigjetari

Ju jeni shumë misteriozë, kur bie fjala tek seksualiteti juaj, jetoni çdo eksperiencë me intensitet, e njëjta gjë ndodh dhe me seksin dhe kjo ju bën më tërheqës nga sa mendoni. Burrat janë të gatshëm edhe që të tradhëtojnë partneret e tyre afatgjata për një grua të Shigjetarit./Cna.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: