Connect with Us

Çifti më i ri i showbiz-it: Zbulohet i dashuri i Tayna-s dhe nuk është aspak i panjohur për ne!

Kryesore Show Biz

Çifti më i ri i showbiz-it: Zbulohet i dashuri i Tayna-s dhe nuk është aspak i panjohur për ne!

Publikuar

-

2018-ta ishte për atë një nga vitet më të suksesshëm në karrierën muzikore. Tayna arriti që brenda pak muajsh të kthehej në një nga reperet më të dëgjuara, jo vetëm në radio apo televizion, por edhe në klubet e natës.

Ndërsa është treguar shumë e tërhequr për të thënë detaje nga jeta private, tashmë mësohet partneri i saj.

Sipas burimeve të afërta për “arbresh.info” mësohet se, reperja është në një lidhje me Besjan Rexhaj, i njohur me pseudonimin Kech Montana.

Të njëjtat burime bëjnë të ditur që, çifti i ri janë prej disa muajsh bashkë fshehurazi. Kech Montana tërhoqi vëmendjen në dasmën e kushëririt të tij Gjiko, pasi nëse ju kujtohet ishte pikërisht personi që kapi lulet e nuses. Dhe këtë na e dëshmoi në fund të shtatorit vetë Elita Rudi përmes këtij komenti:

Kech Montana është pjesë e kompanisë ‘REDBOX’ në pozicionin e tekstshkruesit dhe drejtuesit të klipeve.

Të dy duket se e ndjekin njëri-tjetrin në Instagram dhe Tayna pëlqen shpesh postimet ë tij, pavarësisht se nuk kemi dalluar ndonjë koment të shkëmbyer.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: