Connect with Us

Nga Lady Gaga te Irina Shayk: Të famshmet që u veshën më bukur në “Golden Globes”

Kryesore Show Biz

Nga Lady Gaga te Irina Shayk: Të famshmet që u veshën më bukur në “Golden Globes”

Publikuar

-

Edhe pse doli disi e zhgënjyer nga ceremonia e Golden Globes, Lady Gaga u rendit në listën e të veshurave më bukur që parakaluan tapetin e kuq të dielën mbrëma.

Aktorja 32-vjeçare i la të gjithë pa fjalë me fustanin e saj gjigant nga “Valentino” dhe flokët me nuancë blu në ceremoninë e 76-të të “Golden Globes” që u mbajt në hotelin Beverly Hilton, Los Angeles.

Por sigurisht që Gaga kishte një konkurrencë shumë të fortë, pasi ndiqej pas nga yje të veshura bukur si Amy Adams, Halle Berry and Rachel Brosnahan.

Më poshtë mund të shihni të gjitha të famshmet që u veshën bukur dhe mahnitën me pamjen e tyre në “Golden Globes”.

Lady Gaga

Amy Adams

Halle Berry

Rachel Brosnahan

Penelope Cruz

Irina Shayk

Emily Blunt

Keri Russell

Saoirse Ronan

Alison Brie

Dakota Fanning

Debra Messing

Jessica Chastain

Amber Heard

Charlize Theron

 Rachel Weisz

Julia Roberts

Isla Fisher

Leslie Bibb

Emma Stone

Heidi Klum

Lucy Liu

Lupita Nyong’o

Kaley Cuoco

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: