Connect with Us

E plagosën në një diskotekë 11 herë me thikë, djali i moderatores italiane kërkon 1 mln euro nga 2 shqiptarë

Showbizz

E plagosën në një diskotekë 11 herë me thikë, djali i moderatores italiane kërkon 1 mln euro nga 2 shqiptarë

Publikuar

-

Niccolo Bettarini, djali i Simona Ventura dhe Stefano Betarini kërkon 1 milionë euro nga 4 të rinjtë që e plagosën në muajin korrik 2018, jashtë një diskoteke.

Bettarini, djali i moderatores së njohur italiane kërkon dëmshpërblim edhe prej 2 të rinjve shqiptarë që u përfshinë në plagosje, Albano Jakaj dhe Andi Arapi, 24 dhe 29 vjeç.

Ngjarja ndodhi verën e shkuar dhe Bettarini u qëllua rreth 11 herë me thikë. Ai ka treguar në gjykatë se kishte ndërhyrë në përleshje për të mbrojtur mikun e tij.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: