Connect with Us

Flori Mumajesit nuk i ndahet shpirti nga Fifi, riposton videon ku përkëdhelen me njëri-tjetrin

Kryesore Show Biz

Flori Mumajesit nuk i ndahet shpirti nga Fifi, riposton videon ku përkëdhelen me njëri-tjetrin

Publikuar

-

Këngëtari Flori Mumajesi është në qendër të ciklonit rozë në Shqipëri. Pas triumfit tek “Kënga Magjike”, Flori është rikthyer aktiv në media dhe rrjete sociale.

E pas, nuk ngelet as jeta e tij private. Këngëtari u përfol javë më parë për një lidhje me këngëtaren Filloreta Reci, e njohur si Fifi. Flori dhe Fifi u panë në një video shumë të afërt duke ledhatuar njëri-tjetrin nën ritmet e këngës Plas.

Dhe sot, Flori ka publikuar sërish këtë video, vetë në profilin e tij zyrtar në Instagram. Kaq ka mjaftuar që të nisin komentet për të dy dhe për një lidhje të mundshme. Kujtojmë që Flori është përfolur për një lidhje të gjatë me këngëtaren Elvana Gjata.

 

View this post on Instagram

 

E KANE QA @fifi.official.fr

A post shared by Flori Mumajesi (@iamflorimumajesi) on


Postimi i Flori Mumajesit në Instagram

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: