Connect with Us

Rasheli i prezanton të gjithë me “beben” e saj, kaq shumë dashuri në një foto

Showbizz

Rasheli i prezanton të gjithë me “beben” e saj, kaq shumë dashuri në një foto

Publikuar

-

Rashel Kolaneci është një nga femrat më të komentuara të showbiz-it shqiptar. Vajza që u bë e njohur në Xing me Ermalin është kthyer në një nga personazhet më të ndjekura dhe më aktive në rrjetet sociale.

Rashel ka publikuar së fundmi një foto në Instagram ku shfaqet përkrah një qenushi, dhe njofton ndjekësit e saj se për të “ky është bebi i saj”. Jo vetëm kaq, Rashel i ka vendosur edhe një emër qenit të saj, që e quan “Keci Kolaneci”.

“Ju prezantoj me bebin tim, Keci Kolaneci”, shkruan Rashel.

Postimi i Rashelit në Instagram

 

View this post on Instagram

 

Ju prezantoj me bebin tim, Keci Kolaneci💗👶🏻

A post shared by Raimus ™🌬 Goddess🌊 (@rashelkolaneci) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: