Connect with Us

I lë pa fjalë të gjithë, Era Istrefi bën ndryshimin që askush se priste (Foto)

Showbizz

I lë pa fjalë të gjithë, Era Istrefi bën ndryshimin që askush se priste (Foto)

Publikuar

-

Ylli shqiptar me një famë ndërkombëtare Era Istrefi i ka lënë të gjithë pa fjalë. Era ndryshon ngjyrën e flokëve, nga të zeza, këngëtarja e hitit “Bonbon” shfaqet me flokë kafë.

Istrefi ka publikuar një foto në Instastory ku shihet me flokët me onde, të hedhura në njërën anë, në dallim me modelet e saj të mëparshme të flokëve.

Kujtojmë që Era e nisi karrierën e saj si një bjondinë e më pas kur u ngjit në majat e suksesit vendosi të bënte ndryshimin drastik duke u shfaqur me flokë të zeza.

Por kjo ngjyrë padyshim që nuk i ka zhgënjyer ndjekësit e saj! Punë e mirë, Era!

Postimi i Era Istrefit

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: