Connect with Us

Probleme me shikimin, aktori i famshëm turk i nënshtrohet operacionit

Kryesore Show Biz

Probleme me shikimin, aktori i famshëm turk i nënshtrohet operacionit

Publikuar

-

Aktori i preferuar i telenovelave turke, Can Yaman i është nënshtruar një ndërhyrjeje kirurgjikale në fund të vitit 2018, si pasojë e problemeve që kishte me shëndetin.

29-vjeçari, i cili është përfolur gjithnjë për prejardhjen shqiptare, e ka dhënë vetë lajmin e trishtë për fansat, përmes një postimi në Twitter.

Shkak për ndërhyrjen është bërë shikimi i turbullt. Me anë të një postimi në Twitter, ai falenderoi fansat që ishin shqetësuar për të, ndërsa theksoi se prej kohësh ka pasur shqetësime me shikimin.

“Për një kohë të gjatë kam pasur shqetësime me shikimin. Unë i kam operuar sytë tri ditë para Vitit të Ri. Do të shoh turbullt edhe në dy javët e ardhshme. Ju falënderoj që jeni brengosur për shëndetin tim”, shkroi aktori.

Can Yaman është cilësuar nga revista “GQ Turkiye”, si një ndër meshkujt më seksi të vitit 2018. Momentalisht, Can po xhiron filmin “Erkenci Kus”, ku është edhe protagonist.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: