Connect with Us

“Ça mban o dhè?” Komentuesja e ofendon rëndë, por Rozana Radi ka përgjigjen perfekte

Kryesore Show Biz

“Ça mban o dhè?” Komentuesja e ofendon rëndë, por Rozana Radi ka përgjigjen perfekte

Publikuar

-

Veç muzikës, aktrimi është një tjetër talent i Rozana Radit për të cilin jemi të gjithë dëshmitarë.

Moderatorja dhe këngëtarja është treguar gjithnjë e hapur për ndjekësit e saj, ndërsa është nga ata personazhe që bën mirë të mos i ngacmosh.

Rozana publikoi një tjetër video, pjesë të projektit të saj “Femzanat”, në të cilën tregon një situatë të sikletshme me një polic.

Por një prej ndjekëseve duket se nuk e pëlqen aspak këtë nismë të saj.

 “Pah sa debile këto, ça mban o dhè”, shkroi një komentuese.

Këto fjalë e bënë Rozanën të reagojë duke shkruar:

“Po dhe nëse s’e ka kuptuar se ndoshta e ka të vështirë ta kuptojë… Si ka mundësi zonja…juve si ju mban toka, vertikalisht apo horizontalisht?”.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: