Connect with Us

Viti 2019 do të na sjellë iPhone me tre kamera?

Life Style

Viti 2019 do të na sjellë iPhone me tre kamera?

Publikuar

-

Si duket kompanitë më të mëdha të pajisjeve teknologjike janë futur në një garë kamerash.

Ndërkohë që LG, Samsung dhe kompani të tjera kanë nisur prodhimin e celularëve të zgjuar me më shumë se dy kamera, edhe Apple nuk i ka shpëtuar “trendit”.

Kështu, javën që lamë pas ka dalë një koncept që tregon iPhone me një lente të trefishtë në anën e prapme, duke sjellë dyshimet se ky mund të jetë një dizajni që Apple do sjellë  për gjeneratën e vitit 2019.

Nuk dihet ende se sa i vërtetë është raporti por sipas Wall Street Journal, Apple ka në plan të prezantojë disa tipare të reja të kamerës, duke përfshirë një kamerë të trefishtë të pasme për modelin primar dhe kamerë të dyfishtë të pasme për dy modelet e tjera.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Lëkurë e pastër dhe vezulluese/ 5 këshillat që duhet të ndiqni për një jetë të shëndetshme

Publikuar

-

Nga

Omega-3 ndihmon në luftimin e akneve Omega-3 janë acide yndyrore thelbësore që konsiderohen të shëndetshme për organizmin tonë në përgjithësi. Përfitimet e tyre të mundshme përfshijnë rritjen e shëndetit të trurit dhe zemrës, por ajo që ne duam të përqendrohemi tani janë përfitimet e omega-3 në lëkurën tuaj. Gjëja kryesore që ata mund të ndihmojnë […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Bindës dhe shumë të zgjuar/ Shenjat e horoskopit që dinë të luajnë më së miri rolin e prokurorit

Publikuar

-

Nga

Luani Njerëzit që i përkasin shenjës së Luanit dinë të bëjnë shumë mirë rolin e prokurorit shkëlqyeshëm për shkak të aftësive të tyre fantastike të njerëzve. Kur punoni në sistemin juridik, ju punoni me njerëz – firma juaj, klienti juaj, mbrojtësi kundërshtar dhe të gjithë në sallën e gjyqit. Juristët punojnë në emër të njerëzve […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

E thonë psikologët: 7 arsyet pse të mbash shok ish të dashurin është një ide e keqe

Publikuar

-

Nga

Nëse keni dyshime nëse duhet të qëndroni miq me ish-in tuaj, ky studim , i udhëhequr nga psikologë, do t’ju ndihmojë të kuptoni më mirë pse nuk është një ide e tillë e mirë të qëndroni miq me një ish. Bright Side iu ndihmon të kuptoni më mirë dobësitë e të mbeturit shok me ish-partnerin […]

LEXO TE PLOTE