Connect with Us

Flori Mumajesi tregon vendimin më të vështirë të jetës së tij: “Më mbushen sytë me lot”

Kryesore Show Biz

Flori Mumajesi tregon vendimin më të vështirë të jetës së tij: “Më mbushen sytë me lot”

Publikuar

-

Që me rikthimin e tij në festivalin “Kënga Magjike”, Flori Mumajesi është bërë pjesë e pandarë e rrjeteve sociale.

Ndërsa prej kohësh kishte vendosur të mos bënte asnjë postim, ai po përdor një tjetër strategji: ndan me ndjekësit e Instagram-it mendime apo momente nga përditshmëria e tij.

Mbrëmjen e së dielës, Flori vendosi të tregonte për një nga mendimet, që duket se mban të fshehtë prej kohësh.

“Vendimi më i vështirë i jetës sime, të shkëputem nga muzika… Dhe? Më vijnë shumë mesazhe që mi mbushin sytë me lot… Nuk jam dorëzuar ende dhe pse shpesh herë e mendoj vërtetë! Ju dua”, shkruan në dy postimet e Insta Story-t ai.

Por ajo që na bëri të hymë më shumë në dilemë është postimi i tij i fundit: “E vërteta e pamundur”.

Për momentin Flori po vazhdon të shijojë suksesin e këngëve “Plas” dhe “Mori”.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: