Connect with Us

Nga Lady Gaga te Julia Roberts, ja të famshmet që na mrekulluan me veshjet e tyre në “Critics’ Choice Awards”

Kryesore Show Biz

Nga Lady Gaga te Julia Roberts, ja të famshmet që na mrekulluan me veshjet e tyre në “Critics’ Choice Awards”

Publikuar

-

veshje ne critics choice awards

Ato dinë si të na bëjnë për vete me sjelljen, por edhe me pamjen e tyre.

Ceremonia e ndarjes së çmimeve “Critics’ Choice Awards” mblodhi yjet e Hollivudit, por vëmendja ishte mbi të gjitha te tapeti i kuq.

Ngjyra që mbizotëroi lidhet me nuancat e së bardhës, ndërsa Lady Gaga, Emily Blunt dhe Chrissy Teigen ishte disa prej të veshurave më bukur.

Cila ju pëlqen më shumë?

Lady Gaga

Charlize Theron

Chrissy Teigen

Emily Blunt

 

Mandy Moore

 

Rachel Brosnahan

Glenn Close

Maggie Gyllenhaal

Nicole Kidman

Julia Roberts

Amy Adams

Kristen Bell

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: