Connect with Us

“Ajo po vdes! Po shkoj t’i jap lamtumirën e fundit!” Lady Gaga jep lajmin e hidhur pas triumfit në Critic’s Choice

Kryesore Show Biz

“Ajo po vdes! Po shkoj t’i jap lamtumirën e fundit!” Lady Gaga jep lajmin e hidhur pas triumfit në Critic’s Choice

Publikuar

-

lady gaga perlotet

Ajo po festonte një nga netët më të mëdha të jetës së saj. Fitoi njëkohësisht dy çmime në ceremoninë Critic’s choice si këngëtarja dhe si aktorja më e mire në rolin e Ally-t në filmin “A Star Is Born.”
“Unë do të doja t’ja kushtoj këtë çmim sonte të gjithë njerëzve që kanë vuajtur nga varësia nga alkooli dhe kanë parë të dashurit e tyre të vuajnë.” -tha ajo.

“Ky është ylli i vërtetë i filmit. Ylli i vërtetë nuk jam unë, është trimëria dhe këmbëngulja!”-shprehet Gaga.
Por jo shumë kohë pasi doli nga skena pas fitores së saj më të mirë, Lady Gaga mësoi se kali i saj i dashur Arabella po vdiste.

Këngëtarja braktisi menjëherë festimet dhe shkoi direkt pranë kalit së saj.
“Më vjen keq të them që pas shfaqjes mësova se engjëlli im i dashur , Arabella, po vdes”- shkroi në Twitter 32-vjeçarja e shkatërruar.

“Unë po nxitoj për tek ajo tani për t’i dhënë lamtumirën. Emri i saj do të thotë ‘dorëzim në lutje’. Ajo është dhe ishte një kalë i bukur. Shpirtrat tanë ishin një. Kur ajo ndjente dhembje, ashtu ndjehesha edhe unë. Nuk do t’i harroj kurrë momentet që kemi ndarë së bashku!”-përfundon Gaga.
Ajo shprehet se ndjen një dhimbje të madhe dhe thekson se Arabella do të jetë gjithmonë pjesë e saj.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: