Connect with Us

Melisa i tregon Arzus përgjigjen e ADN-së në sy të Xhenetit, ja ç’do ndodhë sot

Life Style

Melisa i tregon Arzus përgjigjen e ADN-së në sy të Xhenetit, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

xhenet dhe arzu ne film

Arzu pyet Xhenetin nëse do e falte nënën e saj. Xhenet e lë të kuptojë se do e kishte falur. Kaja shkon në spital dhe mëson se Xhengiz nuk mund të flasë por në të ardhmen mund të shërohet. Nilgyn njofton Selimin se Xhengiz ka dalë nga koma. Kaja hyn në dhomën e spitalit dhe i vendos Xhengizit jastëkun për ta mbytur. Ai dëgjon jashtë derës zërin e Nilgynit dhe Ozlemit. Kaja largohet para se Nilgyn dhe Ozlem të futen në dhomë. Melisa shkon në shtëpi dhe kërkon Arzun për t’i kërkuar llogari. Arzu shkon në shtëpi me Xhenetin e cila e mban prej krahu. Melisa bëhet me nerva kur i sheh bashkë. Ajo lë të kuptohet që ka mësuar diçka. Melisa ja përplas në fytyrë Arzus përgjigjen e analizave të ADN-së. Arzu tronditet.

Melisa i kërkon ta lexojë me zë të lartë që ta dëgjojë edhe Xhenet. Arzu përzë Xhenetin. Xhenet para se të largohet dëgjon Arzun duke i thënë Melisës se do i tregojë gjithçka. Melisa i thotë Arzus se më mirë të jetë pa nënë sesa me një nënë si ajo. Xhenet kthehet pasi Arzu ka harruar çantën. Melisa përzë Arzun nga shtëpia dhe ja mbyll derën. Xhenet sheh Arzun jashtë derës duke iu përgjëruar Melisës. Arzu i kërkon Xhenetit të largohet nga jeta e saj. Xhenet i qëndron pranë Arzus. Selim pyet Xhengizin nëse ishte Kaja ai që e qëlloi. Xhengiz nuk i jep asnjë shenjë pasi ka frikë. Melisa shkatërron dhomën. Ajo u thotë familjarëve se Arzu i braktisi të gjithë. Selim i tregon Xhenetit dyshimet që ka për Kajan. Xhenet nuk mund ta besojë. Arzu shkon në shtëpinë e Kajas dhe e fajëson për gjithçka ka ndodhur. Ajo akuzon Kajan se i ka treguar të vërtetën Melisës. Kaja i thotë se nuk i ka treguar ai dhe e kupton që vetëm Mukadëz mund t’i ketë treguar. Kaja nxehet dhe niset për tek Mukadez por Arzu e ndalon.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: