Connect with Us

Keisi Medini flet për lidhjen me Seldi Qalliun dhe gjërat nuk qenkan aspak siç mendonim!

Kryesore Show Biz

Keisi Medini flet për lidhjen me Seldi Qalliun dhe gjërat nuk qenkan aspak siç mendonim!

Publikuar

-

kejsi dhe seldi

Ka vetëm pak kohë që Keisi Medini, më në fund doli me një këngë e videoklip së bashku me Seldi Qalliun.  Kishte kohë që e ëndërronte në fakt diçka të tillë, por ja doli që ta realizojë në moshën 18 vjeçare.

Të shumta kanë qenë thashethemet se mes Keisit dhe Seldit mund të kishte lindur diçka më shumë se thjesht miqësi, por dje tek “Ftesë në Pesë”, ajo i sqaroi njëherë e mirë të gjitha.

“Seldin e kam si vëlla, jemi rritur bashkë. Kjo për shkak të lidhjes që ka pasur me babin”. – u shpreh Keisi, e njohur ndryshe si e bija e këngëtarit Sabian.

Mesa duket çdo foto e video në rrjetet sociale, që ishin shkëndija për dyshimet e të gjithëve, ishin vetëm në kuadër të bashkëpunimit muzikor.

Image result for kejsi medini dhe seldi qalliu

Por, a ishte kënga “S’ka dashni” një dedikim nga ana e Seldit, për ish-partneren e tij Mimoza Shkodra?
“Duhet të pyesni Seldin”, tha Keisi duke qeshur.

Aktualisht Keisi studion për Marrëdhënie Ndërkombëtare dhe është në vitin e parë të studimeve.

Image result for kejsi medini

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: