Connect with Us

Surprizat nuk kanë të mbaruar tek “The Voice Kids”/Krahas Dojnës do të jetë edhe një prezantuese tjetër

Kryesore Show Biz

Surprizat nuk kanë të mbaruar tek “The Voice Kids”/Krahas Dojnës do të jetë edhe një prezantuese tjetër

Publikuar

-

dojna the voice

Sot do të rinisë edicioni i tretë i “The Voice Kids”, me audicionet e fshehura. Edhe këtë vit pjesë e jurisë do të jenë Miriam Cani, Renis dhe Aleksandër Gjoka. Padyshim supriza e këtij viti ishte pjesëmarrja e këngëtares Arilena Ara, figurë e cila gjithashtu doli nga një talent show.

Për disa sezone rresht ky program ka qenë nën moderimin e Ledion Liços, por tani jo më. Do të jetë Dojna Mema ajo e cila do të zërë vendin e tij. Por jo vetëm kaq, pasi një tjetër emër do t’i bashkohet këtij spektakli.

E kemi fjalën për Xhesi Muçaj e cila aktualisht moderon “Pop Culture dhe “Top Awards”, që transmetohen në Top Channel.  Ajo do të drejtojë në “Voice Room”.

Na ndajnë vetëm pak orë nga fillimi i spektaklit që do të dhurojnë trajnerët, Dojna dhe sidomos konkurentët e këtij sezoni të ri të “The Voice Kids”!

Image result for voice room dojna mema

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: