Connect with Us

Zbulohet emri i ikonës së muzikës botërore që pritet të performojë në ‘Eurovision 2019’

Kryesore Show Biz

Zbulohet emri i ikonës së muzikës botërore që pritet të performojë në ‘Eurovision 2019’

Publikuar

-

madona eurovizion

Pas performancës së Justin Timberlake në skenën e “Eurovision” në vitin 2016 një yll tjetër global pritet të paraqitet këtë vit. Televizioni publik izraelit, “Kan”, që do të transmetojë festivalin  “Eurovision” aspiron që të sjellë një shfaqje sa më të suksesshme.

Bazuar në atë çka mediat izraelite kanë shkruar se Madonna është në negociata me “Kan” për disa muaj. Pavarësisht faktit se Madonna pranoi të performonte në “Eurovision 2019” që këtë vit pritet të zhvillohet në Tel Aviv, kushtet financiare kanë qenë një pengesë që kjo kontratë të nënshkruhej.

Related image

Disa nga emrat e tjerë të cilët u përmendën si të mundshëm për të performuar ishin Coldplay dhe Elton John.

“Revistawho.com” shkruan se pavarësisht këtyre emrave është raportuar se “Kan” ka pasur bisedime me ikonën e muzikës Madonna në mënyrë që performanca e saj të jetë kryesorja në “Eurovision 2019”.

Related image

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: