Connect with Us

Gratë që sillen kështu i “kallin datën” burrave

Femra

Gratë që sillen kështu i “kallin datën” burrave

Publikuar

-

burre i trembur grua

I bezdis injoranca

Personaliteti i fortë i tyre bazohet mbi dijen. Ato dinë shumë dhe e kanë të pamundur të qendrojnë me një njeri që nuk ka aspak njohuri. Atyre u pëlqen të bëjnë biseda të gjata e të thella.

Nuk pranojnë justifikime

Ato punojnë shumë çdo ditë, kështu që kur dikush i sjell justifikime për diçka,ato nuk e lejojnë që t’i humbisni  kohën  me justifikime të kota, kështu që mos u ankoni shumë. Ato preferojnë ti zgjidhin situatat në vend që të ankohen.

Nuk duan vëmendje sipërfaqësore

Të kesh një personalitet të fortë, do të thotë që nuk të intereson aspak që të marrësh vëmendje. Je shumë e sigurt dhe e lumtur, kështu që nuk humbni kohë duke kërkuar aprovimin e të tjerëve. Ti preferon që të flasësh me sukses dhe jo me fjalë. Nuk kërkon vëmendje por vlerësim dhe janë këto cilësitë që të ndajnë nga gratë e tjera./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Femra

Tre rregulla bukurie që do t’ju bëjnë të dukeni mirë pa u munduar shumë

Publikuar

-

Nga

keshilla bukurie

Mblidh flokët gjatë gjumit Mund t’i kapësh me një lidhëse, apo thjesht t’i largosh nga fytyra. Është shumë e rëndësishme që të largosh flokët nga fytyra gjatë gjumit.  Flokët kanë elemente të dëmshëm si pluhur apo elemente të tjera, që mund të shkojnë në lëkurën e fytyrës gjatë gjumit. Hiq makeup-in para se të flesh […]

LEXO TE PLOTE

Femra

Brenda mendjes së grave/ Ju zbulojmë fantazitë më të errëta të tyre

Publikuar

-

Nga

fantazite e grave

Një studim tregon se gratë mund të arrijnë orgazmën edhe me anë të imagjinatës. Ajo çka imagjinojnë më shumë gratë është një burrë i tretë në marrdhënien e tyre. Një tjetër  ekspert shprehet, se gratë nuk kanë fantazi seksuale që lidhen me përdhunimet. Gjithsesi ato mund të “aktrojnë” sikur janë duke përdhunuar për të përmbushur fantazitë […]

LEXO TE PLOTE

Femra

Cilësitë e një gruaje me klas/ Nuk kanë të bëjnë aspak me veshjet e shtrenjta

Publikuar

-

Nga

cilesite e nje gruaje me klas

Edukatë dhe mirësjellje Një grua me klas nuk është kurrë agresive, ajo e ngre zërin shumë rrallë dhe i trajton të tjerët me respect dhe mirësjellje. Është shumë e gatshme që të zgjidhë problemet dhe keqkuptimet me dialog. Nuk i ka qejf thashethemet dhe nuk i kushton aspak rëndësi fjalëve që thuhen për dikë, apo […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: