Connect with Us

Këto shenja  horoskopi do të vuajnë për dashurinë në 2019-tën

Femra

Këto shenja  horoskopi do të vuajnë për dashurinë në 2019-tën

Publikuar

-

vajze qan

Gaforrja

Gaforrja është një shenjë që ka shumë dëshirë të qendrojë në shtëpi. Ata ndjehen shumë komodë brenda shtëpisë së tyre. Kanë një instinkt mëmësor të lindur, i cili i bën që të kujdesen gjithnjë për të tjerët. Ndër të tjera ata shpresojnë që familja e tyre të jetë e madhe dhe e lumtur. Ky vit do të jetë një vit reflektimi për ju. Duke qenë se Saturni ka hyrë në Briçjap,për dy vite ju ka penguar pak në anën e dashurisë.

Peshorja

Nuk është momenti i duhur për të ndërmarrë risqe të mëdha, sidomos nuk këshillohet që të  merrni vendime të shpejta sa i takon dashurisë. Ka mundësi që të jeni duke kaluar një periudhë krize ekzistenciale dhe duhet të merrni kohë për veten. Përgjigjet që kërkon janë brenda teje.

Bricjapi

Ky do të jetë nje vit që do të ndryshojë tërësisht perceptimin e Bricjapit mbi dashurinë. Në fat do të shpërbleheni për punën tuaj të madhe në karrierë,por nga ana e dashurisë do të keni probleme. Ky sukses do t’ju bëjë të ktheni kokën nga jeta personale,pasi do të kuptoni që nuk keni se me kë të ndani suksesin./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Femra

Tre rregulla bukurie që do t’ju bëjnë të dukeni mirë pa u munduar shumë

Publikuar

-

Nga

keshilla bukurie

Mblidh flokët gjatë gjumit Mund t’i kapësh me një lidhëse, apo thjesht t’i largosh nga fytyra. Është shumë e rëndësishme që të largosh flokët nga fytyra gjatë gjumit.  Flokët kanë elemente të dëmshëm si pluhur apo elemente të tjera, që mund të shkojnë në lëkurën e fytyrës gjatë gjumit. Hiq makeup-in para se të flesh […]

LEXO TE PLOTE

Femra

Brenda mendjes së grave/ Ju zbulojmë fantazitë më të errëta të tyre

Publikuar

-

Nga

fantazite e grave

Një studim tregon se gratë mund të arrijnë orgazmën edhe me anë të imagjinatës. Ajo çka imagjinojnë më shumë gratë është një burrë i tretë në marrdhënien e tyre. Një tjetër  ekspert shprehet, se gratë nuk kanë fantazi seksuale që lidhen me përdhunimet. Gjithsesi ato mund të “aktrojnë” sikur janë duke përdhunuar për të përmbushur fantazitë […]

LEXO TE PLOTE

Femra

Cilësitë e një gruaje me klas/ Nuk kanë të bëjnë aspak me veshjet e shtrenjta

Publikuar

-

Nga

cilesite e nje gruaje me klas

Edukatë dhe mirësjellje Një grua me klas nuk është kurrë agresive, ajo e ngre zërin shumë rrallë dhe i trajton të tjerët me respect dhe mirësjellje. Është shumë e gatshme që të zgjidhë problemet dhe keqkuptimet me dialog. Nuk i ka qejf thashethemet dhe nuk i kushton aspak rëndësi fjalëve që thuhen për dikë, apo […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: