Connect with Us

Çfarë nuk do të falte kurrë Armina dhe ku nuk përputhet ajo me Shkëlzen Berishën ?

Kryesore Show Biz

Çfarë nuk do të falte kurrë Armina dhe ku nuk përputhet ajo me Shkëlzen Berishën ?

Publikuar

-

armina dhe shkelzen

Ajo është një nga blogeret më të njohura në vendin tonë. Po flasim për Armina Mevlanin e cila ka arritur të ketë sukses tashmë edhe jashtë vendit. Vetëm pak kohë më parë Armina ka kurorëzuar dashurinë e saj me djalin e ish-kryeministrit Berisha, Shkëlzen Berishën në një ceremoni private .

Ajo e ftuar mbrëmjen e djeshme në Prive ka treguar nëse e fal apo jo tradhëtinë por edhe një ndër gjërat ku ajo dhe partneri i saj nuk përputhen.

“Unë tradhëtin nuk do ta falja sepse nuk tradhëtoj dhe ajo ka shumë kuptime. Nuk ka lidhje vetëm të shkosh me dikë tjetër. Tradhëtia është në familje, karrierë, shoqëri dhe dashur”.

Ndërsa përsa i përket një pjese kur ajo dhe Xeni nuk përputhen Armina ka zgjedhur të thotë kërcimin. Kjo pasi partnerit të saj nuk i pëlqen të kërcejë dhe Arminës shumë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: