Connect with Us

Janë shoqe, por Elona e thotë troç çfarë i ndan: Nëse Ildën e bën të lumtur, mua jo!

Kryesore Show Biz

Janë shoqe, por Elona e thotë troç çfarë i ndan: Nëse Ildën e bën të lumtur, mua jo!

Publikuar

-

ilda bejleri dhe elona duro

Prej vitesh ato janë dy mikesha të mira, por kur është fjala për shpenzimet, Elona Duro dhe Ilda Bejleri nuk janë të të njëjtit mendim.

Këtë të shtunë Elona ka qenë e ftuar në emisionin “Thumb” nga Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu.

Ndër të tjera ajo ka folur edhe për miqësinë e saj me Ildën, për të cilën tha se ka një zemër shumë të madhe dhe është mjaft funny.

Por Ilda me Elonën nuk bien dakord për shpenzimet. Nëse Ildën do ta bënte të lumtur një çantë Gucci, Elonën jo:

“(Me Ildën) Jemi edhe shumë të ndryshme edhe të njëjta. Një gjë që na bashkon është rehatia me njëra-tjetrën. Ilda është një goc shumë cool, me zemër të madhe, shumë funny. Nëse ka një gjë që na ndan janë shpenzimet. Nëse mua nuk më bën të lumtur një çantë Gucci, Ildën e bën shumë. “,- ka treguar me shaka Elona, duke shtuar që tashmë që është nënë ajo është më e përgjegjshme kur vjen puna tek shpenzimet.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE
" "

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kryesore Show Biz

“Portale që ja punojnë vëllezërve të tyre”/ Lajmi “fake” i tërmetit, reagojnë ashpër Flor Binaj dhe Elton Deda

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme, një lajm “fake” që thonte se një tërmet me një magnitudë prej 6 ballësh në orën 23:30,  ngriti në këmbë gjithë Tiranën. Lajmi u përgënjeshtrua menjëherë nga kryeministri Edi Rama, ndërsa dy gazetarët u shoqëruan në polici. E gjithë situata shqetësoi mijëra qytetarë, mes të cilëve edhe aktorin Florian Binaj por edhe […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: