Connect with Us

Nuk pyet për këshillat e mjekut, 97-vjeçarja konsumon deri në 22 birra në ditë

Kryesore Show Biz

Nuk pyet për këshillat e mjekut, 97-vjeçarja konsumon deri në 22 birra në ditë

Publikuar

-

birra gjyshe

Një e moshuar belge ka vendosur të mos dëgjoj këshillat e mjekut.

Robertina Houbrechts, e cila është 97 vjeçe, konsumon 22 birra në ditë për të qëndruar në formë.

Edhe pse konsumon një sasi të lartë alkooli ajo gëzon një shëndet të shkëlqyer.

 

Kamarierja e barit, Fanny e cila i shërben çdo ditë, shprehet se Robertina është një kliente e rregullt dhe e veçantë.

Ajo rrëfen se e moshuara kur zhytet në kujtimet e së shkuarës e kalon dhe numrin e 22 birrave.

Fanny shton më tej, se duke qenë një kliente e rregullt, Robertinës i janë dhuruar 20 litra birrë nga lokali.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: