Connect with Us

Dorina Mema tregon vështirësitë e adoleshencës të vajzës së saj: “E kam vuajtur shumë, çdo goditje e merrja unë!”

Kryesore Show Biz

Dorina Mema tregon vështirësitë e adoleshencës të vajzës së saj: “E kam vuajtur shumë, çdo goditje e merrja unë!”

Publikuar

-

dorina vajza

Një ndër personazhet e ftuar në emisionin “Thumb” Në Abc News ka qenë edhe Dorina Mema.

Veç këshillave për të mbajtur trupin në formë, ajo ka folur paksa edhe për jetën e saj personale duke nisur nga marrëdhënia me vajzën e deri tek ajo me bashkëshortin.

Dorina është shprehur se me vajzën kanë një marrëdhënie shumë të ngushtë, por duke patur parasysh faktin se vajza e saj është adoleshente, nuk mund të mos e pyesnim për vështirësitë që ka kaluar me të, ashtu si çdo nënë.

“Krizë adoleshence që bëjnë si gështenja, e ka kaluar atë fazë. Ku unë vërtet e kam vuajtur shumë sepse unë i haja të gjitha goditjet.

Unë e vuaj sepse realiteti jonë është ndryshe, realiteti është ku je ti unë po laj banjën, po bëj gjellën, po laj enët, ndërkohë që fëmijët tanë e kanë mendjen fluturon gomari fluturon, sepse ashtu është brezi. Unë kam bërë pak xhandarin, kam qenë pak e dhunshme, kontrolluese. E nxorra vet i thashë kjo është jeta, të pëlqen kjo shëmti?”- ka treguar Dorina duke nënkuptuar se fazën më të vështirë me Irsin e kanë kaluar dhe tashmë çdo gjë shkon mjaft mirë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: