Connect with Us

“Më në fund pushim dhe pa pikë grimi!” Luana duket si beb në këtë video!

Kryesore Show Biz

“Më në fund pushim dhe pa pikë grimi!” Luana duket si beb në këtë video!

Publikuar

-

luana vjollca

Luana Vjollca është padiskutim një nga moderatoret më të dashura dhe më të komentuara.

Shpeshherë ajo vihet në fokus të mediave rozë për pamjen e saj të jashtme.

Vjollca, si një përdoruese aktive e rrjeteve sociale që është, ka postuar një video të shkurtër në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo shfaqet pa make-up, me flokët e kapura dhe me një kanotierë të zezë.

“E dielë e lumtur, më në fund pushim dhe pa pikë grimi”, shkruan moderatorja.

Të gjithë jemi mësuar ta shohim atë me grim televiziv! Ky është një nga rastet e rralla që ajo shfaqet ujë e sapun!

Luana sapo ka mbyllur me sukses sezonin e “Shiko kush luan”, ndërsa ne nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim deri në sezonin e ardhshëm!

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: