Connect with Us

Sa kushton xhaketa e Kryemadhit dhe veshja sot në Kuvend

Life Style

Sa kushton xhaketa e Kryemadhit dhe veshja sot në Kuvend

Publikuar

-

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi është paraqitur sot, ndërsa vetë mbante veshur një xhaketë që kushton as më pak e as më shumë, rreth 400 euro

Nga një kërkim i thjeshtë në internet, rezulton se xhaketa e zonjës Kryemadhi  i përket markës Balmain  dhe kushton saktësisht  400 euro.

Por, kostoja e xhaketës, nuk e ka penguar Monikën të  flasë për  rrogat e ulta të shqiptarëve./CNA.al

 

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
1 Koment

1 Comment

  1. Tir

    21 Janar, 2019 at 6:44 pm

    Ka veshur xhaketen me te lire sot , meqe flet per varferine. Ne dasma shikojeni bucen se cfare vesh.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: