Connect with Us

Sot do bënte 27 vjeç! Ariana Grande i bën urimin e trishtë Mac Miller për ditëlindje

Kryesore Show Biz

Sot do bënte 27 vjeç! Ariana Grande i bën urimin e trishtë Mac Miller për ditëlindje

Publikuar

-

ariana grande

Ariana Grande mund të jetë tepër e ngarkuar me promovimin e këngës së saj më të fundit “7 Rings”, por siç duket kjo nuk ka bërë që ajo të harrojë ditëlindjen e ish-it të saj të ndjerë, Mac Miller.

Mac, në mënyrë tragjike humbi jetën në shtator dhe për Arianën kjo ka qenë një eksperiencë mjaft e vështirë. Disa fansa madje mendojnë se këngët e saj i dedikohen atij.

Nëse do ishte gjallë, ditën e sotme Mac do të mbushte 27 vjeç.

Në vend të një urimi të gëzuar për ditëlindjen e tij, që fatkeqësisht nuk mund ta bëjë dot, Ariana ka shkruar në Twitter: “Më mungon!”

Reperi dhe producenti Mac Miller, u nda nga jeta më 7 shtator 2018 si pasojë e një mbidoze droge.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: