Connect with Us

“Buzëve s’kam ç’u bëj!” Ledina Çelo tregon si dukej në vitin 1998

Kryesore Show Biz

“Buzëve s’kam ç’u bëj!” Ledina Çelo tregon si dukej në vitin 1998

Publikuar

-

ledina celo foto

Duket se pas fotos nudo që publikoi në kuadër të sfidës së 10 viteve më parë, Ledina Çelo ka hapur albumin e fotove të vjetra dhe nuk po ndalet.

Sot ajo ka publikuar një tjetër foto të papublikuar më parë, ku shihet duke pozuar për fotografin Besfort Hasanaj.

Ledina Çelo shfaqet e shtrirë në disa shkallë të gurta dhe e veshur vetëm me një peshqir. Ndryshe nga sot shohim vetëm ngjyrën e flokëve dhe sigurisht një detaj që Ledina e ka vënë vetë në dukje, buzët.

Në vitet ’90 buzët me kontur ishin shumë në modë.

“Buzëve me konturë kaf 🙈s‘kam çtu bëj…, ishte moda”, shkruan këngëtarja.

Ajo ka publikuar edhe një foto tjetër të vjetër që i përket vitit 2000, kohë kur Ledina ka qenë në Londër.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: