Connect with Us

“Ajo k*…” Chris Brown shpërthen i revoltuar nga burgu, pas akuzave për përdhunim

Kryesore Show Biz

“Ajo k*…” Chris Brown shpërthen i revoltuar nga burgu, pas akuzave për përdhunim

Publikuar

-

Ditën e djeshme u publikua lajmi se këngëtari i njohur në mbarë botën Chris Brown është akuzuar për përdhunim.

Ka qenë një vajzë 24-vjeçare ajo e cila ka kallëzuar këngëtarin në polici, pasi sipas saj ai e ka përdhunuar mbrëmjen e 15 janarit në një hotel në Paris.

Mbrëmjen e kaluar, Brown ka përfunduar në pranga dhe thuhet se është në paraburgim.

Shumë fansa kanë qenë me dorën në zemër për të ditur si është gjithë e vërteta!

Dhe më në fund vetë Chris Brown ka reaguar, duke qetësuar në këtë mënyrë të gjithë adhuruesit e tij.

Së fundmi Chris ka postuar një foto në Instagram ku shkruan:

“Kjo ku**ë gënjen!”

Mjaft i revoltuar, foton e shoqëron me përshkrimin: “Dua të qartësoj! Kjo është e gjitha një gënjeshtër e tepruar! Kurrë! Për vajzën dhe familjen time kjo është shumë fyese dhe kundra karakterit dhe moralit tim!”

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: