Connect with Us

I dashuri i Dua Lipës jo vetëm që paska ndryshuar profesion, por edhe ka shkruar një libër!

Kryesore Show Biz

I dashuri i Dua Lipës jo vetëm që paska ndryshuar profesion, por edhe ka shkruar një libër!

Publikuar

-

Pavarësisht se na e theu zemrën pas ndarjes nga Dua Lipa, tani përfundimisht mund të themi se Isaac Carew është mashkulli ideal. Dhe e dini pse? Sepse di të gatuajë!

Pavarësisht se prej kohësh dukej se ishte shkëputur nga pasarelat, modeli po përgatiste arritjen e tij të radhës në fushën e gastronomisë.

Këngëtarja me origjinë shqiptare publikoi një foto mbrëmjen e së martës në Instagram, ku tregoi se partneri i saj do të nxjerrë në mars librin e tij me receta kuzhine.

“Zemra dhe barku plot. Kaq krenare për dashurinë time Isaac Carew, për hapjen e restorantit të tij të fundit të përkohshëm, para publikimit të librit tij më 7 mars. Nëse nuk e keni porositur librin e mbushur me gjëra të shijshme… dhe doni një kopje, e keni në linkun në bio”, shkroi Dua Lipa, në foton ku shfaqet me të dashurin e saj dhe librin e tij në dorë.

Epo, tani e kuptojmë si arriti ta bënte sërish për vete këngëtaren e famshme!

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: